O pubie

21 Lanych Piw, Ponad 150 rodzajów piw z całego świata! Zapraszamy!

BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA to miejsce usytuowane w okolicy rynku, przy ul. Dominikańskiej. BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA zachwyca połączeniem epokowych dekoracji z nowoczesnym wystrojem wnętrza tworząc niepowtarzalny klimat zarówno w dzień jak i w nocy. Spokojne miejsce, pozwoli Państwu miło spędzić czas.

Niewielki kameralny lokal świetnie nadaje się na organizację imprez firmowych, urodzin, imienin, wieczorów kawalerskich oraz Panieńskich i innych imprez.

Państwa pierwsza wizyta będzie początkiem niezwykłej przygody trwającej wiele wieczorów.

Dla wygody gości BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA oferuje: ekran plazmowy, klimatyzację, Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Koktajle, Własna Biblioteka Tematyczna, Prasa, TV.

Wybór ponad 150 marek piw z całej Europy, niszowych, lokalnych browarów na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem w czym na pewno pomoże miła i kompetentna obsługa.

BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA to jedyne miejsce w Krakowie z 21 lanymi piwami.

BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA to jedyne miejsce na mapie Krakowa gdzie można się delektować własnymi gatunkami piwa, których produkcja jest zlecana na wyłączność w lokalnych browarach polskich jak i zagranicznych.

Miła obsługa barmańsko-kelnerska zadba o Państwa doznania smakowe serwując wymyślne drinki. Konkurencyjne ceny, oryginalny design wnętrza lokalu – stylizowany na styl Ludwika XVI - ciekawa muzyka, fantastyczna atmosfera sprawią, że BEERGALLERY - DOMINIKAŃSKA stanie się miejscem do którego z przyjemnością będą Państwo powracać.

Kontakt

BeerGallery
ul. Dominikanska 3
Kraków

www.BeerGallery.pl
tel: 601 408 870

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 14.00 - 24.00
Wtorek: 14.00 - 24.00
Środa: 14.00 - 24.00
Czwartek: 14.00 - 24.00
Piątek: 14.00 - 24.00
Sobota: 14.00 - 02.00
Niedziela: 14.00 - 02.00

Odwiedź nas na facebook'u:

Facebook

Our reviews on TripAdvisor: